11 сыныпты қорытынды аттестаттау

11 маусымда » Смирнов №1 орта мектебі» КММ-де 11 сынып оқушыларына арналған мемлекеттік қорытынды аттестаттау аяқталды. Биылғы оқу жылында 20 түлек емтихан тапсырды, оның ішінде ерекше үлгідегі аттестатқа 3 үміткер Божатова Томирис, Ким Елизавета, Бабинова Карина. 11 сыныптардағы қорытынды аттестаттау 5 емтиханнан тұрды: Орыс тілі (жазбаша, 28 мамыр), алгебра және бастапқы талдау (жазбаша, 31 мамыр), Қазақстан тарихы (ауызша, 4 маусым), Қазақ тілі мен әдебиеті (жазбаша, 7 маусым), таңдау пәндері (жазбаша, 12 маусым).  Емтиханға қатысу 100% болды, оқушылар алдын-ала, кешікпей келді. Әрбір емтиханда мемлекеттік аттестаттауды өткізудің барлық ұсынымдары мен талаптары сақталды. Қорытынды сынақты біздің түлектер сәтті аяқтады және 1 қыркүйекте олар партаға отырады яғни колледж немесе университет және қайтадан оқу, сынақтар, шекаралар, емтихандар, сессия. Сіздерге сәттілік балалар, сіздің барлық өмірлік сынақтарыңызда олардың барлығы өте жақсы тапсырылсын, сіздердің барлығыңыз еліміздің лайықты азаматтары болатыныңызға және өз мектебіңіздің атын мадақтайтыныңызға сенімдіміз.

Қосымша ақпарат көздері