Қазақстан Республикасы Ұлттық қауіпсіздік комитеті ҚАЖ департаментінің және Қазақстан Республикасы Ұлттық ұланы академиясының өкілдерімен кездесу

13 қарашада Смирнов №1 орта мектебінде мектептің 10-11 сынып оқушылары үшін ҚР ҰҚК ПҚ департаментінің өкілдері, бөлім бастығы, полиция подполковнигі Б.Д.Балағанов және бөлім бастығы. кафедрасының майоры Т.А.Байкенов кәсіптік бағдар беру кеңесін өткізді және ҚР Ұлттық ұлан академиясының өкілі, рота командирінің ӘТ және ӘҚҚ жөніндегі орынбасары аға лейтенант А.Е.Тілеубаев Қазақстан Республикасы Қарулы Күштерінің оқу орындары туралы, оқу орындары туралы кеңінен әңгімеледі. Шетелде осы саладағы перспективалы мүмкіндіктер туралы және студенттерді Қарулы Күштерге түсуге ынталандырды, нәтижесінде олар беделді жұмыс пен сенімді болашақ алатынын айтты.

Қосымша ақпарат көздері