М.Қозыбаев атындағы СҚУ және Аққайың ауданы Төтенше жағдайлар бөлімі өкілдерімен кездесу

9 қарашада Смирнов №1 орта мектебінде кәсіптік бағдар беру жұмысы бойынша облыстық іс-шара өтті, онда барлық мектеп түлектері Манаш Қозыбаев атындағы СҚУ өкілдерімен кездесуге мүмкіндік алды. М.Қозыбаев оқу орыны туралы ақпаратты тыңдады, сұрақтарын қойды, тіпті кейбір студенттерге мұғалімдерге берген жауаптары үшін шағын естелік сыйлықтар алды.

Келесі кезекте кәсіптік бағдар беру жұмысын Аққайың ауданы Төтенше жағдайлар бөлімінің өкілі азаматтық қорғау аға лейтенанты С.Қ.Байғожин жүргізіп, студенттерге білім ордасы – Азаматтық қорғаныс академиясы атындағы азаматтық қорғаныс академиясы туралы айтып берді. М.Ғабдуллина төтенше жағдайлар қызметкерлерінің артықшылықтары мен мүмкіндіктері туралы, сонымен қатар шара қонақтарының бірқатар сұрақтарына жауап берді.
Жалпы, кездесулер қызықты және мазмұнды болды. Алдағы уақытта мұндай шараларды жиі өткізіп, кәсіпорындар мен оқу орындарына экскурсиялар ұйымдастыруды жоспарлап отыратынын айтты.

Қосымша ақпарат көздері