10 және 11 сыныптарға арналған кәсіптік бағдар беру онлайн вебинары.Тақырып: «Университетті бар болғаны 1 жылда қалай бітіруге болады?»

25 қаңтарда IT және маркетинг мамандықтары бойынша Qamalladin University ұйымдастыруымен 10 және 11-сыныптар арасында «Бар болғаны 1 жыл оқуда университетті қалай бітіруге болады?» тақырыбында кәсіптік бағдар беру онлайн вебинар өтті. Баяндамашылар – оқу орнының негізін қалаушы Диана Камаллидин мен қабылдау комиссиясының жетекшісі Ерсұлтан Алпысбаев. Вебинарда университеттің білім беру жүйесі, жаңа мамандықтар, олардың мүмкіндіктері, ең бастысы, қысқа мерзімде мамандық алу жолдары туралы айтылды. Qamalladin University Алматыда орналасқан, оқыту офлайн режимінде де, онлайн режимінде де жүргізіледі, мұнда олар тәжірибеге назар аударады.

📣 10 және 11 сыныптарға арналған кәсіби бағдарлау онлайн-вебинары

✅ Тақырыбы: Университетті небәрі 1 жылда қалай бітіруге болады?

🎓 Ұйымдастырушы: Qamalladin University

✔ Формат: онлайн

Күні мен уақыты: 25.01.2024 сағат 20:00-де (Астана қаласы бойынша)

📲 Вебинарға тіркелу: https://qamalladin.education/10-11sinip