Проект «Жыл үздігі-Лидер Года» среди одаренных детей в номинации » ТОП -100 лучших детей Казахстана»

2024 жылдың 14 ақпанында Смирнов №1 орта мектебінде түрлі байқаулардың, жобалардың қорытындысы бойынша және қоғамдық өмірге атсалысқан оқушыларға төсбелгі, медаль және сертификат тапсыру салтанатты шарасы өтті. Мектеп және аудан, көшбасшы атанып, Қазақстан Республикасының 100 үздік оқушыларының қатарына енді.
Медаль, төс белгі және сертификат иегерлері 2а сынып оқушысы Саян Серік, 4б сынып оқушысы Кириченко София, 9а сынып оқушысы Абдуалиева Томирис, 9а сынып оқушысы Кислая Ксения, 9а сынып оқушысы Судин Андрей.
Сондай-ақ 5-сынып оқушысы Виолетта Омарованың жетістіктері мен жетістіктері туралы мақаладан тұратын «Жыл үздігі – жыл көшбасшысы» кітабы да жарық көреді. Ал осы жобаны жүзеге асырғаны үшін мектеп директоры Суендыков Ж.Д және директордың тәрбие-ісі жөніндегі орынбасары Қыдықова Л.Т. республикалық Эверест редакциясының Алғыс хатымен марапатталды .
Соңында Жаслан Джамбулович оқушылардың ата-аналарын және сынып жетекшілерін жақсы, үйлесімді жұмысы мен тамаша жетістіктері үшін құттықтап, алғысын білдірді.

Қосымша ақпарат көздері