Zoom-конференция для учащихся 10-11 классов на тему «Өскенде кім боласың?»

12 октября на базе школы для учащихся 10-11 классов прошла конференция в Zoom, организованная Центром международных программ «Bolashak Scholarship» на тему «Өскенде кім боласың?», где спикером была профориентатор Айя Шайкина. В ходе конференции учащимся был дан ряд рекомендаций по выбору профессии, в том числе были раскрыты темы, как «Мотивация детей при выборе профессии», «Виды ролей человека на рынке труда» и по итогу бонусом было дано упражнение под названием «10 жизней», которое поможет детям лучше узнгать себя и свои интересы.

12 қазан күні мектеп ішінде 10-11 сынып оқушылары үшін «Bolashak Scholarship» халықаралық бағдарламалар орталығының ұйымдастыруымен «Өскенде кім боламын?» атты Zoom конференциясы өтті, оның баяндамашысы кәсіптік бағдар беру жөніндегі кеңесші Айя Шайкина болды. Конференция барысында студенттерге мамандық таңдау бойынша бірқатар ұсыныстар берілді, оның ішінде келесі тақырыптар талқыланды: «Мамандық таңдаудағы балалардың мотивациясы», «Еңбек нарығындағы адам рөлдерінің түрлері» және де сонында бонус ретінде балаларға өзін және олардың қызығушылықтарын жақсы тануға көмектесетін «10 өмір» атты жаттығу берілді.